Вверх

ЗСУ знищили логістичну базу і техніку окупантів в Луганську: що відомо

Дмитро Снєгирьов
20 Чер 2023

Днями російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Луганську пролунали кілька вибухів.

За повідомленням ТАСС, ЗСУ випустили по південно-західній частині Луганська, попередньо дві ракети Storm Shadow. Повідомлялося, що над містом здіймаються клуби диму.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ “Права Справа”, ракетний удар було нанесено по місцям розташування військової техніки бойовиків на територіях промислових баз, що розташовані за адресою:пров. Краснодонський.

Варто зазначити, що ще у жоввтні 2015 аналітичний відділ “Права Справа” оприлюднив інформацію про місце розташування військової техніки проросійських терористів і окупантів на територіях промислових баз у Луганську.

 Примітно, що після оприлюднення інформації аналітичного відділу ГІ “Права Справа” 7 листопада на Youtube-каналі бойовиків “Юго-ВОСТОК информационно-аналитическое агентство” було опубліковане відео: “НМ ЛНР. Отдельный Батальон Материального Обеспечения”.

У коментарі до відео повідомлялося про те, що “для успішного ведення бойових дій і виконання поставлених бойових завдань, в Народній Міліції ЛНР був створений Окремий Батальйон матеріального забезпечення”.

На відео бойовиків можна було побачити територію в районі промислових баз у пров. Краснодонський, на якій розміщувалася військова техніка терористів.

Це був не перший випадок,коли окупанти були вимушені підтвердити наявність живої сили і техніки в тому чи іншому місці їхнього базування після оприлюднення відповідної оперативної інформації аналітичного відділу ГІ “Права Справа”.

Так, наприклад, 1 жовтня 2015 року аналітичний відділ ГІ “Права Справа” надав на загал інформацію про те, що в окупованому Луганську зафіксована активізація руху живої сили та техніки росіян на базі “Транспеле”. Вже 3 жовтня у штабі “народної міліції ЛНР” повідомили про те, що зараз відбувається відведення танків з територій, прилеглих до Луганська: “Зокрема, мова йде про район колишньої бази компанії “Транспеле”.

Менше з тим, 22 червня 2020 року аналітики “Права Справа” оприлюднюють інформацію, що російська федерація продовжує перекидати окремі підрозділи ЗС РФ і військову техніку на територію окупованих районів Донбасу в обхід офіційних пунктів пропуску. Подібна тактика росіян не є новою. Робиться це для того, щоб унеможливити фіксацію подібних фактів з боку СММ ОБСЄ.

Утім, незважаючи на всі заходи російської сторони щодо мінімізації витоку інформації, 6 червня у щоденному звіті ОБСЄ знайшла підтвердження інформація “Права Справа” про передислокацію окремих підрозділів ЗС РФ з боку РФ до тимчасово окупованої території Луганської області.

Спираючись на початкові дані, зазначені у звіті ОБСЄ,  українській стороні вдається визначити точні координати прибуття вантажівок  у Луганськ: 48.538979,  39.325941. У ЗМІ повідомляється, що ця територія давно використовується російськими окупаційними військами в якості бази для окремого батальйону матеріального забезпечення 2-го Армійського Корпусу “ЛНР”.

22 лютого 2021 року “Права Справа” інформує про те, що до окупованого Луганська з території Російської Федерації зайшла колона важкої техніки. Під час її пересування в низці районів Луганської області повністю зник стільниковий зв’язок.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ “Права справа”, з 15-го по 17 лютого в ОРДЛО відбулася планова ротація регулярних підрозділів ЗС РФ, а також передислокація автомобільної техніки з Росії на територію України.

Розвантаження техніки з цієї колони відбулося  за адресою; м. Луганськ, пров. Краснодонський, де базується окремий батальйон матеріально-технічного забезпечення 2-го армійського корпусу “ЛНР”.

СММ ОБСЄ також підтвердила цю інформацію.

Координати бази були передані аналітичним відділом ГІ “Права Справа” представникам розвідтовариства.

Наразі одним з місць дислокації важкої бронетехніки противника в окупованому Луганську є база “Транспеле” ТОВ “Лаа-Транс”. Крім того, наявність важкої бронетехніки бойовиків зафіксовано на території АТП 10927 за адресою: м. Луганськ, вул. Оборонна, 101-а. На території АТП створено базу для капітального ремонту пошкодженої бронетехніки бойовиків.

Варто зауважити, що ворог навмисно розміщує особовий склад, військову інфраструктуру і техніку в місцях масового скупчення цивільного населення, використовуючи їх як живий щит, тим самим виключаючи відкриття відплатного вогню з боку ЗСУ.

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми – під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

І головне – віримо в нашу перемогу!

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті