Вверх

Зґвалтований інфопростір

Богдан Бутковський
2 Лют 2023

Рік повномасштабного вторгнення зробив наше суспільство вкрай вразливим до негативної інформації. Деталі справи «ґвалтівників з Києва» хай досліджує поліція, нам слід зосередитися на реакції людей. Навколо цієї ситуації зараз відбувається справжня інформаційна війна, де 99% коментаторів згодні, що ці істоти з чоловічими геніталіями між ногами заслуговують покарання. Проте, є нюанси, адже половина коментаторів вважає, що дівчата з яких знущалися також несуть  моральну відповідальність. І ось, ми уже забули про війну і всі смакуємо історію про те, як розважаються покидьки…

 Хочу наголосити, що подібних історій в Україні і до війни було дуже багато, що в молодіжному середовищі існує своєрідна мода на розпусту та показову брутальність і серед хлопців і серед дівчат… Ось це і є справжньою проблемою з якою варто боротися.

Чому ця загалом ординарна ситуація набула такого розголосу? Все почалося з допису спів ведучої «Телебачення Торонто» Ярослави Кравченко. Ця інформаційна платформа просуває ЛГБТ та ультра фемінізм… Як відомо факти набувають суб’єктивного значення під впливом суб’єктів, що їх висвітлюють. І ось, маловідомі дегенерати, що знімали на відео свої розваги стали темою номер один. Виявляється, нам термінове необхідно унормовувати сферу статевих відносин в країні! Найцікавіше, що попадаються такі наративи, як: диктатура патріархального суспільства, традиційна зневага до жінок, лицемірність релігійних громад, домінування культу маскульності…. Для тих, хто не зовсім розуміє, це термінологія лівої  феміністичну пропаганди…

Чому слово чоловіки вживається до цих юних дегенератів? Чому взагалі чоловіки, що зараз воюють мають спостерігати, як замість уваги до війни суспільство радо переключається на події, що в кращому випадку заслуговують висвітлення в жовтій пресі!?  Чому цю історію має коментувати президент!?

У нас є кримінальний кодекс і правоохоронна система, також нагадаю, що кримінальна субкультура в’язниць неформально карає ґвалтівників. Все, тема мала б бути закритою. Натомість, навколо неї роздуто величезний суспільний резонанс, внаслідок якого Україна отримує великі іміджеві втрати, а наше суспільство отримує чергову хвилю негативу, сварок і відповідно зневіри. От ти воюй – а там в тилу процвітає блудство! Блогери зробили хайп, ліві активісти відробили гроші відповідних фондів, а в мільйонів українців трішки більше стало зневіри і злоби…  Ми отримали зґвалтований інфопростір!

Ми ведемо тотальну війну з абсолютним злом і нам для перемоги необхідна наша традиційна мораль і етика, що не допускатиме зневаги ні до чоловіків, ні до жінок. Для перемоги нам необхідний культ маскульності чоловіка – воїна і культ фемінності жінки – берегині!

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті