Вверх

Захід спробує припинити війну в Україні

Валерій Клочок
19 Бер 2024

Ряд нещодавніх подій можуть свідчити про бажання Заходу зупинити війну в Україні. Що мене наштовхує на відповідну думку?

По-перше, наступ російських добровольців, які воюють на боці України, на бєлгородську і курську області. Їхній похід супроводжувався масованою атакою безпілотників на російську територію. Дії російських добровольців можна трактувати, як формування Україною більш вигідних для себе позицій на фронті.

По-друге, Високий дипломатичний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, перебуваючи у США, заявив, що ситуація з війною в Україні має вирішитися весною-літом, а допомога Києву повинна бути перманентною.

По-третє, спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон заявив, що готується новий законопроєкт про допомогу, яка буде надаватися Україні у вигляді кредитів або ленд-лізу.

По-четверте, на тлі політичної кризи у США ми бачимо дуже активну позицію Емманюеля Макрона, який заговорив про можливість відправлення в Україну іноземних військ.

Ті та інші події, які відбуваються на міжнародній політичній арені, вказують на те, що формується переговорна позиція з рф. І Україні, і Європі, і росії зупинення активної фази бойових дій може бути вигідним. Україні, наприклад, перемир’я потрібне для будівництва чотирьох заводів німецького виробника зброї Rheinmetall та нарощування допомоги від нейтральних держав, зокрема Японії.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті