Вверх

Валерій Клочок: Атака на Бєлгородщину – демонстрація остаточної слабкості росії

Редакція
31 Тра 2023

«Чому події на Бєлгородщині почались саме в понеділок, 22 травня? На вихідних ми мали три саміти – Ліга арабських держав, Велика сімка і Китай – Центральна Азія. Три надпотужні події. І за ними вддразу з понеділка просто лавина подій: Рамштайн-12, на якому нам виділили $65 мільярдів оборонної підтримки, та інші гучні новини. Я вважаю, що все це однозначно пов’язано», – таку думку виказав в програмі Центру громадської аналітики «Вежа» керівник вказаної платформи Валерій Клочок.

«Я думаю, один з ключових моментів цих подій, саме після самітів, які відбулись напередодні і на яких не було росії, це показати остаточну слабкість росії. Показати, що росія не контролює свої кордони, що рф – слабка держава, яка розпочинає війну проти сусідів, але при цьому не може сама себе захистити. Те, що росії не було на цих самітах, говорить про те, що її не хочуть там бачити. І тут прикметно те, що там була Сирія (на саміті Ліги арабських держав), хоча з 2011 році їх туди не запрошували. Нині запросили. Натомість росію – ні, хоча вона завжди відігравала ключову роль в цих об’єднаннях. І всі говорять, що Китай – великий союзник росії, але при цьому і Китай не запросив росію на саміт у Сіані, незважаючи на те, що географічно рф є частиною великої Азії. Тому, на мою думку, оце вторгнення повстанців на територію рф говорить світу про те, що настав час приступати до поділу росії», – висловив свою думку з цього приводу експерт-міжнародник Тарас Семенюк.

«Я думаю, що головна мета була не розвідка боєм, а інформаційна атака. І дійсно, показується, що кордони діряві, росіяни не можуть захистити власну територію, власну ядерну зброю», – підтримав таку думку інший учасник прогами, політолог Ігор Чаленко.  – «У будь-якої операції є дві складові – військова і психологічна. І от тут ми бачимо яскраву дію другого – похитнулась нерушимість «руського міру», міцність кордонів, російської армії, прикордонників рф. Це все складові загальної атаки на режим, той самий контрнаступ, де населений пункт з мемів «Ненацьк» – це Бєлгород. І більше того, з’явились претензії на опозицію, опозицію до путінського режиму. Це початок смути російської федерації. Процес, напевно, буде тривалим, але він невідворотній. Його мають підтримати усі притомні країни, тому що російська федерація має припинити своє існування в нинішній конфігурації».

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті