Вверх

Україну спонукають до наступу?

Матвієнко Костянтин
30 Тра 2023

Різка травнева інтенсифікація ракетно-дронових атак рашистів по великих містах України та по столиці має кілька цілей.

По-перше, це залякування мирного населення, створення у нього враження беззахисності перед потужною військовою машиною агресора. Ворог сподівається створити у наших громадян відчуття безперспективності продовження бойових дій і сформувати у них запит до влади на припинення бойових дій і перемир’я.

По-друге, метою є виснаження наших систем ППО, щоб зменшити можливість прикривати наступаючі українські війська, а також отримати можливість застосувати проти українських міст і військ літаки зі звичайними бомбами, яких у ворога цілком достатньо.

По-третє, ворог намагається підбадьорити своє населення та особовий склад війська, в передчутті неминучого наступу ЗСУ. Найширший загал мешканців Росії у соціальних мережах з азартним захватом сприймають кадри руйнувань в Україні мирних помешкань, людей, які змушені бігти до укриттів, переляканих українських дітей… . Потурання садистським задоволенням росіян є вагомою складовою рашистської пропаганди.

ЗСУ вочевидь мають свою стратегію відповіді на ескалацію атак. Сьогодні надійшла інформація про наймасованіший наліт безпілотних бойових апаратів на Москву – у кількості від 25 до 32 штук. Вочевидь це стало несподіванкою для росіян. Зрозуміло, що ракетно-дронові атаки не можуть тривати довго. Їхнім логічним продовженням має стати рух на фронті.

З повідомлень рашистських «воєнних кореспондентів» та фахівців на кшталт гіркіних чи квачкових, відомо, що російська армія в передчутті українського наступу перебуває у стані близькому до паніки. Свідченням цього є повідомлення про: дезертирства, відмов від виконання наказів, нестачу спорядження та боєкомплектів.

Чим інтенсивнішими будуть повітряні обстріли України, тим потужнішим стане усвідомлення необхідності і можливості розгортання наступу ЗСУ.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті