Вверх

Україна – ключ до світової безпеки

Матвієнко Костянтин
20 Кві 2024

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів ухвалила законопроект щодо чергового пакету допомоги Україні у війні з Росією. Таким чином США повертають собі лідерство у найбільшій війні в Європі з часів Другої Світової. Після її закінчення у світі встановилася збалансована система протистояння двох таборів держав на чолі з Радянським Союзом і Сполученими Штатами. При цьому СРСР прагнув світового панування, перетворетворивши усі країни світу на радянські соціалістичні республіки – підданців Москви. У СРСР не було для цього економічної, військової, демографічної,  соціальної, інтелектуальної, тим паче – культурної бази. Відтак радянська влада у досягненні світового панування більше покладалася на засоби пропаганди, розбудови шпигунських мереж, підкупу, диверсій і спеціальних військових операцій, зокрема на Корейському півострові,  Близькому Сході, В’єтнамі, Латинській Америці, Анголі, Афганістані. Проте соціалістична економічна система не витримала конкуренції із капіталістичною. Отож Радянський Союз завалився під вагою власної незграбної соціально-економічної конструкції.

Здавалося б із ним разом мала зруйнуватися  й ідея світового панування соціалізму. Проте – ні. Колишні комуністи та їхні нащадки, які зараз являють собою панівну верству у Росії, (яку неправильно визнано правонаступнецею СРСР), згадали давню ідею світового панування часів  Російської Імперії. За допомогою масованої шовіністичної пропаганди  вони перетворили великодержавний російський шовінізм – рашизм на пануючу ідеологію тоталітарної сьогоденної Росії. Тих, хто ставить під сумнів цю ідеологію, піддають упослідженням та репресіям, не гребуючи й переслідуванням членів їхніх родин, включно з неповнолітніми.

На шляху рашистів до відновлення подоби Російської Імперії на повний зріст сталаУкраїна. Тому її знищення  є першорядною метою для Росії. Через це рашисти ведуть проти нас тотальну війну, яка полягає у знищенні максимальної кількості українців. Народи Європи усвідомлюють, що наступними будуть всі вони без винятку. Відтак багато європейських країн намагаються надати яко мога більшу підтримку Україні, але у порівнянні зі Сполученими Штатами їхні можливості недостатні…

Нарешті сьогодні конгресмени, пройшовши тривалий шлях усвідомлення цієї обставини, проголосували за допомогу Україні.

Зрозуміло, що головним чинником такого консолідованого рішення Палати представників є громадська думка виборців, від якої залежить майбутнє конгресменів. Проте не слід забувати, що війна рашистів проти України спричнила активізацію інших тоталітарних режимів і терористичних утворень. Усунувши рашистську загрозу, вдасться зменшити небезпеку для Ізраїлю, Японії, Південної Кореї, Тайваню та ряду інших країн. Так сталося, що Україна є сьогодні ключем для світової безпеки.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті