Вверх

Тільки внутрішній конфлікт в росії покладе кінець війні в Україні

Редакція
18 Тра 2023

«Зараз в росії навіть у випадку смерті путіна, ніхто не збирається змінювати режим. Відновлення ПВК, перехоплення влади, боротьба Z-патріотів та старої ФСБшної еліти – все це веде до ще більшої ескалації, і єдине питання, яке тут залишається, це нестача людського ресурсу. При цьому ніхто не збирається відкочувати ситуацію назад. Режим зберігається», – таку думку висловив керівник ЦГА «Вежа», політичний та економічний експерт Валерій Клочок під час дискусії у програмі ЦГА «Вежа»

«росія, як імперія кочовиків – вони не спроможні зазирнути всередину і займатись вирішенням внутрішніх проблем. Їм просто не цікаво, їм постійно потрібні війни, війни і війни. Це чудово демонструє ситуація у тих регіонах, де поруч видобувають газ, а люди топлять дровами і не мають елементарних умов для життя. І при цьому всіх все влаштовує. Вони підтримують «СВО», «я за путіна, я за войну». Тому єдиний спосіб – бити їх їхньою зброєю. Потрібен хтось, хто прийде і змістить насилля і експансію з України до росії. Тобто треба створити проблему, яку потім героїчно подолає нова влада», – підтримав висловлену Валерієм Клочком думку військово-політичний експерт Олександр Мусієнко.

«Саме для цього потрібні пригожин, кадиров, гіркин та інші бойовики, які створять цю проблему, підкреслять її, змістять центр уваги з України всередину росії, і потім самі ж це і припинять. Нова влада зможе під цим приводом домовитись з Заходом, мовляв, ми припиняємо війну, бо у нас у самих «горить», можливо, їм навіть вдасться «продати» це і російському суспільству, під виглядом загрози громадянської війни», – сказав Олександр Мусієнко в ході дискусії у програмі ЦГА «Вежа».

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті