Вверх

Тероризм росіян не має кордонів і червоних ліній

Олександр Антонюк
2 Січ 2024

Останній теракт, здійснений Росією, має нагадати всім, що тероризм не має кордонів і червоних ліній.

Подивіться на сьогоднішні кадри з Києва чи Харкова і уявіть собі такий самий ранок у Парижі, Відні, Берліні, Будапешті чи Вашингтоні. Що ви думаєте? Як діятимуть мешканці цих міст? І як діятимуть уряди цих країн? Чи будуть в тренді заяви про переговори з терористами?

Чи повірять тим, хто прямо чи опосередковано підтримує Москву, висловлюється за співпрацю з нею, пропонує переговори чи сподівається на зміну режиму в Росії? Російська Федерація – терористична держава, і будь-які дипломатичні кроки сприймаються в Кремлі як слабкість.

Будь-яка підтримка чи симпатія до Путіна – це толерантність до злочинів. Безкарний злочин – це пряме запрошення до скоєння іншого, де ви станете жертвою! Якщо хоча б хтось із вас думає, що це неможливо, довіртеся нашому досвіду, адже ми теж колись так думали. Не тіште себе ілюзіями – тільки покаране зло ніколи не відродиться в майбутньому.

Останній терористичний акт Російської Федерації має мобілізувати наших громадян за кордоном, а також українську діаспору в усьому світі.

Настав час організувати безстрокові акції протесту в усіх столицях цивілізованих країн, де потрібно блокувати роботу дипломатичних представництв Російської Федерації та вимагати від їхніх урядів збільшення фінансової та військово-технічної підтримки України!!!

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті