Вверх

Скільки триватиме війна?

Олександр Антонюк
15 Сер 2023

Олександр Доній припускає що може тривати навіть 15 років.

Далі Олесь ставить цілком логічні питання, чи це означає що виборів не буде 15 років, чи скажімо можливість чоловікам виїзджати за кордон у весь час ? Багато інших цілком слушних (іноді «цікавих») аргументів.

То ж спробую у цій дискусії дати загальну відповідь на загальне запитання скільки триватиме війна і чи можливі вибори та інші переваги демократичного устрою в цей період.

Отже:

Війна може тривати і 30 років, оскільки для завершення війни має бути підписаний який небудь документ: капітуляція, мирний договір, пакт тощо. Тому акцент треба робити не на коли закінчиться війна, а:

  • в якій фазі і в яких масштабах, кордонах буде проходити активна чи пасивна лінія фронту, а також які будуть наші можливості в ближчі роки наносити дзеркальні удари з повітря по території рф – нашого ворога
  •  чи зможемо ми утримувати лінію фронту по міждержавним кордонам між Україною і рф, а в ідеалі на їхній території ?

Це тактичні задачі у екзистенційній війні, які є зрозумілі і мають бути реалізовані якомога в найкоротший термін!

Тоді питання виборів через 15 років точно не буде актуальним. Адже це буде інша реальність. Практичний досвід, який ми отримали в період з 2014 року по 2022 роки, де була війна, вибори, безвіз, планування свого життя (робота, відпочинок і т.д.) в одному часовому проміжку. Щось на кшталт Ізраїльського досвіду, але з нашими суттєвими відмінностями. Але для цього треба максимально локалізувати лінію активного фронту.

Війна яку розвʼязала рф в Україні, може створити передумови (є така тенденція) перерости у третю світову, а це вже інші перспективи.

Висновок: Проблема та виклики які постали перед нами та світом мають лінійні та не лінійні методи рішень, а також людський фактор чи фактор випадку/ків, як це показують історичні паралелі, будуть мати вплив на тривалість і масштаб війни і майбутнього миру, запорукою якого стане наша перемога і розгром, а в ідеалі – демонтаж імперії під назвою рф.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті