Вверх

росія не зможе обвалити фронт на сході та півдні України

Олександр Мусієнко
31 Січ 2024

У 2024 рік українське суспільство ввійшло з меншим оптимізмом, ніж у 2023 рік. Втім, насправді немає приводів для песимізму. У поточний рік ми входимо в кондиціях точно не гірших, ніж минулого року. Тоді були очікування вдалого наступу, а зараз у нас точаться дискусії між термінами «активна оборона» і «глуха оборона». Також теми мобілізації та міжнародної підтримки викликають серйозні дискусії у суспільстві.

Разом з тим, ситуація на фронті не є критичною. Вона лише виглядає критичною через велику кількість повідомлень у медіа про бої за конкретні вогневі позиції. Власне, тому вважаю, що українським ЗМІ потрібно змістити акцент з кожної вогневої позиції на оперативну і стратегічну обстановку.

росія зараз має і в найближчі місяці буде мати тактичні успіхи, зважаючи на сили, які вона вкладає у наступальні дії. Але ці успіхи не будуть значними. Головне, що росіянам не вдасться здійснити оперативно-стратегічний прорив і обвалити фронт на півдні чи сході України.

Позаяк обвалу фронту не станеться, то Україна має думати наперед, що буде далі. Немає сумнівів, що ЗСУ відіб’ються на сході. І тоді постає питання, якими будуть наші дії у другій половині 2024-го та у 2025-у році.

На мою думку, у 2024 році в української армії не буде сил для наступу. Як буде у 2025 році – ситуація залежить від західних партнерів. Водночас, у поточному році стратегія буде полягати в завданні ударів по російських об’єктах військового виробництва.

Водночас, одним з ключових завдань для нас залишається збереження стійкості. росія, не маючи глобальних перемог на фронті, буде провокувати в Україні суспільно-політичну нестабільність. Тому Україна повинна проявити стійкість, не допустити вичерпання власних ресурсів та спровокувати в росії революційну ситуацію швидше, ніж вона це спробує зробити у нас.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті