Вверх

росія буде розхитувати ситуацію в Європі та всьому світі

Олександр Антонюк
31 Січ 2024

Через неспроможність досягнути відчутних успіхів на фронті рф буде розхитувати ситуацію в Україні. Однак навіть не Україна є її стратегічною метою. росія вже розхитує ситуацію у країнах Європи та в усьому світі. кремль буде намагатися посилювати політичні проєкти, щоби завести їх в Європарламент та парламенти європейських країн. Зазвичай, москва робить ставку навіть не стільки на проросійські сили в Європі, скільки на антиглобалістів з ультраправим або ультралівим спрямуванням.

На політичні проєкти рф в Європі потрібно відповідати своїми проєктами на її території. Будь-які бунти в росії можуть запустити процеси її сегментації. А тому, окрім військових інструментів, Україна разом із західними партнерами повинна активно використовувати й інші інструменти.

Одним з таких інструментів можуть стати солдатські бунти, підтримані російськими політичними елітами. Тому важливо, щоби російські еліти отримали від Заходу сигнали про підтримку таких дій.

Не виключено, що таким чином Україні і союзникам вдалось би запустити процеси, на які є запит серед російських контрактників, мобілізованих, солдатських матерів. Мотивація російського військовослужбовця є дуже не високою. Їх «мотивують» гроші і страх. При чому з фінансуванням там далеко не завжди все добре, доволі часто на перший план виходить страх перед командуванням.

Звісно, комунікація з російськими елітами, готовими підтримати солдатські бунти, не може бути повністю публічною. Тим не менше, робота над запуском таких процесів має вестися, і вона має всі шанси принести позитивні для нас результати.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті