Вверх

РФ “утилізує” зеків на Донбасі

Дмитро Снєгирьов
16 Лют 2023

Міноборони підтвердило інформацію “Права Справа” про безпрецендентну смертність “вагнерівців”.

За інформацією заступниці міністра оборони Ганни Маляр,в деяких штурмових загонах ПВК “Вагнер” та підрозділах 2 АК втрати становлять до 80% особового складу.

За словами Маляр, значні втрати вплинули на те, що серед особового складу російських окупаційних військ відмічається суттєве зниження рівня довіри до рішень командування щодо ведення бойових дій.

Раніше я озвучував аналогічну оцінку ситуації аналітичного відділу ГІ “Права Справа”.  01 листопада в ефірі загальнонаціональних телерадіокомпаній мною була озвучена інформація, що смертність серед членів ПВК Вагнера сягає 80%.

Окремо наголошувалося, що війна в Україні –  це чудова можливість для Росії позбутися так званих “покидьків суспільства”. А ще – збавити галас навколо “вантажів 200”, що прибувають в РФ з Донбасу.

Примітно, що за останні місяці три бази ПВК “Вагнера” були накриті лише на території Луганської області – при чому “завдяки” самому Пригожину, який або  фотографувався на тлі казарм, або роздавав корисні для ЗСУ інтерв’ю.  Це дало можливість аналітичному відділу ГІ “Права Справа” ідентифікувати локації розташування казарм ПВК “Вагнер”. Оприлюднення подібної інформації з боку Пригожина, варто розглядати як контрольований виток інформації. Мовиться про свідомий, узгоджений з російськими спецслужбами, характер оприлюднення інформації, який мав на меті “утилізацію” членів ПВК “Вагнер” руками ЗСУ.

Своєю чергою, запеклі вуличні бої в Соледарі з залученням “зеків” з “Вагнера”  так само мали на меті задачу – утилізацію так званого “спецконтингенту”, який кинули фактично на убій в оточенні загородзагонів. Це підтверджувала  інформація самого Пригожина про те, що втрати “вагнерівців” у Соледарі за добу сягають сумарних втрат росіян за тиждень на всій лінії фронту.

Не випадково вибрана саме така тактика. Всі так звані гробові і грошове забезпечення, яке б мало йти на особовий склад, залишається безпосередньо у Пригожина.

Таким чином, російською владою єдиним розчерком пера вирішується декілька питань:

-ніхто не буде сумувати за зеками;

-вирішиться питання зменшення відсотків смертності в регулярних армійських підрозділах, оскільки ці особи формально будуть рахуватися за приватною військовою компанією;

-завдяки цьому дещо зніметься соціальна напруга серед населення, чиї родичі беруть або можуть потенційно взяти участь у так званій “спеціальній операції”.

Нагадаю, днями британська розвідка підтвердила інсайд “Правої Справи”, що  впровадження обов’язкової військової підготовки у російських школах та вищих навчальних закладах свідчить про подальшу мілітаризацію РФ.

Варто зазначити, що це не перший випадок, коли інсайди української і західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично підтверджують дані аналітичного відділу ГІ “Права Справа”.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті