Вверх

РФ лякає Захід ядерною зброєю, бо шанс застосування – вкрай мінімальний!

Юрій Ванетик
28 Бер 2023

Путін планує розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю. Місцевий диктатор Лукашенко, як відомо, свого часу давав зрозуміти, що завжди мріяв мати таке спорядження. Навіть, нібито, за словами окремих експертів, був і не проти, аби його застосували з території РБ у разі потреби…

США більш аніж уважно стежать за ситуацією. «Ми не бачили жодних ознак того, що він виконав цю обіцянку або перемістив якусь ядерну зброю», – сказав про заяву Путіна член Ради нацбезпеки США Джон Кірбі в інтерв’ю CBS.

Як сприйняли таку новину-заяву із Кремля самі американці? Чи розглядають в США вірогідність, що Путін-Лукашенко таки застосують ядерну зброю у разі, коли обидва опиняться у глухому куті (адже, один вже на 99% там, а другий впевнено до нього наближається)?

В США на це дивляться суто, як на тиск Росії на Захід. Ядерна зброя завжди була тим фактором, чим Росія лякала. Руський президент порушував ці питання й раніше – і натяком, і чітко говорив.

Як я вже неодноразово зазначав, в простих американців є страх, звичайно ж. Історично завжди нормальні люди боялися атомної війни. Я кажу зараз про пересічних американців. Але, коли цю тему коментують наші військові фахівці, то вони кажуть, що шанс вкрай мінімальний: навряд чи РФ це робитиме тому, що такий крок матиме для них самих дуже великі наслідки.

В нас навіть говорять про те, що це ставить під величезний ризик існування російського президента…

Сьогодні йдеться, як ми знаємо, про тактичну ядерну зброю. Вона, так би мовити, мінімальна у своїй силі порівняно із стратегічною. В той же час, окрім наслідків суто військових в нас ще відзначають, що застосування такої зброї катастрофічно вплине на навколишнє середовище багатьох країн, зокрема, на самій РФ це колосально позначиться. Тобто, величезні наслідки будуть у світі в разі застосування навіть тактичних боєголовок.

Ще в нас висловлюють цікаву річ. Мовляв, із РФ лякатимуть Захід ядерною зброєю, а використовувати у війні вони можуть якісь комбінації, не традиційні. Тобто, вони можуть застосовувати якусь хімічну зброю, якусь ще свою гидоту тощо. В нас ця тема також обговорюється.

Проте, побоювання і страхи мають місце здебільшого на рівні пересічних громадян. Таке більше спостерігається на рівні тих, хто вже схильний боятися. А на рівні ж фахівців існує чітка позиція – ми не дамо Росії нас ані лякати, ані залякати!

Все це – тиск на Захід, на НАТО, на США. РФ ставить себе під бойову готовність не стільки вже в ключі наступу якихось «бандерівців», стільки у контексті того, що на РФ наступає НАТО і що, мовляв, якби якась агресія настільки близько наближалася, наприклад, до кордонів тих же США, то й Америка аналогічно би реагувала і тому подібне. Одним словом, руські намагаються якось виправдатися в очах своїх громадян, хоча світ чудово все бачить і розуміє.

З точки зору психології так роблять ті, котрі намагаються залякати і не впевнені у своїх можливостях. Ці заяви з Кремля – ніщо інше, аніж «наїзд» на Захід з боку РФ!

Фото ТСН.ua

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті