Вверх

Міжетнічні конфлікти можуть дестабілізувати росію

Ігор Рейтерович
31 Січ 2024

Дестабілізація ситуації в росії може стати важливим фактором, який вплине на перебіг війни в Україні. Виникає логічне питання – хто саме може розпочати протести в рф та які для цього потрібні передумови.

Бунти мобілізованих російських військовослужбовців особисто мені видаються малоймовірними. Безумовно, у них є страх перед командуванням, боязнь кримінального покарання за відмову від мобілізації, але все ж таки гроші – головний їхній стимул. Особи, які відправилися на війну за гроші, навряд чи спроможні організувати бунт.

Куди перспективніше виглядають можливі міжетнічні конфлікти в росії. З одного боку, у рф зростатиме соціально-економічна нестабільність, посилюватимуться протиріччя між багатими і бідними. При цьому, з другого боку, варто розуміти, що соціальна нерівність у росії часто пов’язана з етносами. Росіяни заробляють більше за представників нацменшин. Чеченці мають привілейований статус тоді, як представники інших національних республік фактично обділені в правах.

Міжетнічні протистояння в росії зрештою можуть призвести до вибухонебезпечної ситуації. І коли центр не буде спроможний придушувати бунти, в регіонах будуть з’являтися місцеві еліти, які відмовлятимуться виконувати вказівки москви.  

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті