Вверх

Консолідуватися задля наближення перемоги, важкої

Матвієнко Костянтин
26 Жов 2023

Навіть найзатятіші оптимісти не можуть не визнати факту: війна рашистів проти України набуває затяжного характеру. Ворогу вдалося перевести свою економіку на воєнні рейки, віднаходити людські, фінансові, інформаційні та збройні ресурси. На його боці відверто виступають білоруський, північно-корейський та іранський режими. Приховану підтримку надають ще кілька країн, серед яких є одна наддержава та члени НАТО і ЄС.

Україна не має іншого виходу, як битися, бо метою російських нацистів є цілковите знищення України і вбивство або поневолення кожного українця. Мирні перемовини з російським диктатором неможливі, і не лише тому, що їх прямо заборонено Указом Президента Володимира Зеленського, а й через те, що ворога не влаштує жодний варіант, який передбачає збереження суверенітету України. Рашисти можуть піти на зупинку бойових дій лише для того, щоб накопичити сили і вдарити по нас, щойно в них для цього з’явиться можливість. Якщо Україна встоїть зараз, спроможеться звільнить свої території, то російський диктаторський режим має переважні шанси розсипатися, як і сама їхня держава. Лише такий хід подій може гарантувати тривку безпеку нам і Європі загалом.

Для опору і подальшого розгрому загарбників в нас є ресурси і потужні союзники. Звісно, що їх ще замало, проте напад терористів ХАМАСу на Ізраїль, за яким стоять ті ж самі сили, що і за війною проти України. Цивілізований світ повільно, але консолідується задля власного виживання і збереження цивілізаційного розвитку. Епіцентр війни за досягнення цієї мети знаходиться в Україні. Про це фактично відверто сказав Президент Джозеф Байден у своєму нещодавньому зверненні до нації.

Ми не маємо іншого виходу як консолідувати і максимізувати свої зусилля для допомоги фронту. Йдеться про кошти, матеріальні ресурси, допомогу родинам загиблих і пораненим. По дикунському виглядають бучні розкішні весілля, ювілеї, презентації та інші розважальні заходи, придбання предметів розкошів, хабарництво, чиновницькі зловживання. Такі явища погано впливають на настрої військових і наших союзників. Настав час їх викорінити, бо війна закінчиться зовсім не завтра.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті