Вверх

Каналізація Пригожина – процес триває

Валерій Клочок
5 Тра 2023

І так, друзі, у Пригожина чергова істерика. Причини її, нібито, в снарядному голоді.

Це вже не перша істерика цього виродка, яка швидко розлітається в ЗМІ, як українських та і російських. На перший погляд це може нас тішити, що мовляв у русні справді снарядний голод. Втім, ймовірніше за все, нестача боєприпасів саме у Пригожина, а не у регулярних військах москалів.  Відтак конфлікт по лінії Пригожин-Шойгу виходить на новий виток.

І саме цей епізод може підтверджувати, що за вибухом над Кремлем стоїть новоутворена коаліція з силовиків, військових та можливо навіть і олігархів, котрі намагаються змінити хід подій на болотах. В який саме бік? – поки що зробити висновки складно, але не можна виключати і змін в їх так званій єСВєО та змін на найвищому політичному рівні. До прикладу, зміни на найвищому політичному рівні можуть торкнутися не лише міністрів. Багатьом на болотах дуже незручним став і путін, який ніяк не наважиться на «рішучі кроки» зі знищення України, або багатьох на болотах лякає путін, який може вдатися до «рішучих кроків» зі знищення України. Тут вже як прочитаєш.

В цю картину дуже вдало вписується і Осєчкін (проект Гулагу.нет) зі своїм «розслідуванням» про військові злочини Пригожина і Ко та його ж публікацією про можливе застосування ядерної зброї після «атаки» на Кремль.

Відтак рішення на болотах вже просто перезріли, а Пригожин своєю істерикою демонструє, що в цю гру він грати не буде. Буде він «грати в ящик», як і продемонстровані ним утилізовані «чьи то отцы и сыновья». Дуже зручний кейс для каналізації усього лайна в очах руських граждан. «Це не ми, це усьо пригожин із зеками», – скажуть їм.

В чому правий на усі сто відсотків Пригожин, так це втому, що російській військово-політичній еліті, котра сидить в кабінетах з червоного дерева і чиї золоті діти знімають відосики для соцмереж, справді начхати на знищених вагнерівців та чмобіків. У них своя гра, в якій «золоті діти» мають і далі знімати відосики, дружини купувати дорогі шмотки в Мілані, гріти свої дупи в Ніці чи ще десь.

Продовження буде, але не в Пригожина.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті