Вверх

Чи може бути хоч яке небудь виправдання цьому злочину ? НІ!!!

Олександр Антонюк
19 Сер 2023

На жаль, ці злочини, теракти – це сьогоднішня наша буденна реальність.

Ми постійно говоримо на різних рівнях про інформаційну тишу, проте що ворог наш сильний, але водночас самі порушуємо очевидні речі, забуваючи і ігноруючи той постулат, що всі правила з безпеки написані кров’ю. 

Що нам вкотре показала Чернігівська трагедія ?

Рівнем глибини проблеми, яка проявилась у відсутності критичного мислення та безвідповідальності у неймовірно великої кількості людей які дотичні до військової теми, починаючи від посадових осіб, завершуючи волонтерами. Це реально бентежить, адже  дрони – це сьогодні зброя і для російських терористів це пріоритетна ціль, вони кидають всі сили своєї розвідки, щоб виявити цю ціль, а тут все проходило публічно та ще з анонсом в соцмережах. Організатори цього заходу не новачки у цій справі, це відомі громадські організації, які працюють з фронтом вже десятий рік.

Сьогодні кожне українське місто та село – це фронт, навіть якщо воно у тилу.

Ок, організатори забулись, таке буває, це людський фактор. Але ось тут настає відповідальність посадових осіб з військових адміністрацій (в даному випадку Голови Чернігівської обласної військової адміністрації), які по своїм службовим зобовʼязанням мають вживати всі заходи з забезпечення безпеки міста, області.  Знаючи за потенційні ризики і наражаючи місто на нього, та знаючи що у прикордонного з рф та Білорусю місті немає достатньої можливості відбити ту саму балістику, як можна було погоджувати проведення подібного заходу ?

Це службовий злочин!!!

І наостанок щодо форумів, виставкок дронів, та зборів в одному місці учасників: розробників, інженерів, програмістів, виробників, операторів – чи потрібні подібні такі заходи в період війни?

Однозначно так!

Проте, чи може такий захід бути сьогодні в Україні публічним чи масовим?

Однозначно ні!!! Наш час для військових парадів ще не настав!!!

  1. Все що стосується озброєння – це військова таємниця!
  2. Організація такого заходу, це підвищена зона ризику, а отже навіть сама авторитетна громадська організація і місцеві органи влади не можуть по своїм повноваженням та компетенції забезпечити, а тим більше брати відповідальність за безпеку. 

Такі заходи мають проходити на центральному рівні, з врахуванням всіх ризиків та можливості забезпечити безпеку учасникам заходу. 

Це не предмет для дискусій, звинувачень чи виправдань – це чергова трагедія і черговий урок окроплений українською кров’ю, який ми, кожний на своєму рівні маємо засвоїти і не порушувати прописних правил!!!

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті