Вверх

Час вимагає від нас надзусиль

Матвієнко Костянтин
8 Вер 2023

У росії триває прихована мобілізація.

Усі державні корпорації зобов’язані здійснювати рекрутинг своїх працівників – перед усім осіб, які працюють охоронцями, пожежниками, водіями тощо. Лише Росатом зо два місяці тому відправив на фронт близько п’яти тисяч чоловіків, яких вони «знайшли» серед свої співробітників, або спокусили подвійною платнею за рахунок власних коштів.

Водночас вже готовий мобілізаційний план для офіційного загального призову на війну цієї осені фактично всіх боєздатних чоловіків. Путін не збирається зупинятись. Знищення України і українців є його екзистенційним прагненням. Він зрозумів просту дилему – залишиться або Україна, або росія. І цю дилему створив він сам, почавши війну ще у 2014 році. Прийнятного виходу з цього глухого кута для рашистів просто немає. Тому вони роблять усе можливе щоб знищити Україну.

Тим часом ширяться панічні настрої в лавах росгвардії, поліції, інших силових підрозділах. В однобічному порядку змінено формулювання контрактів. Відтепер службовців цих структур можна відправляти на фронт без їхньої попередньої згоди. Метою цієї килимової мобілізації є максимальне продовження війни, бо лише вона дає змогу російському диктатору триматися прим владі.

Спеціальна комісія ООН не знайшла доказів геноциду українського народу з боку рашистів. Така безсоромна цинічна позиція ставить під сумнів ефективність ООН, як найвпливовішої міжнародної організації. Росія залишається членом Ради безпеки, маючи переважні можливості впливати на кінцеві рішення, як Радбезу, так і Генеральної асамблеї. Чи є потреба для України лишатися членом цієї організації? Україна, на щастя, не лишилася сам на сам з агресором. Проте світ потроху переходить на інший порядок денний. Ще цього року нам доведеться докласти надзусиль задля прискорення переможного завершення війни, інакше держава і суспільство ризикують опинитися в умовах суцільного ресурсного дефіциту, який даватиметься взнаки десятиліттями. Ресурси Росії підходять до завершення – як збройні, так і мобілізаційні. Рашистам лишилося недовго.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті