Вверх

Армія РФ передислоковується на Донбасі: готує наступ на кількох напрямках

Дмитро Снєгирьов
10 Кві 2023

У Білорусі знову продовжили спільні з Росією військові навчання. Цього разу – щонайменше до 17 квітня.

Це чергове продовження навчань на тиждень на білоруських полігонах, які безперервно йдуть з 29 квітня 2022 року. Загальна кількість продовжень склала 50 тижнів. Зазначається, що білоруські військові покращують навички, стають більш підготовленими до оборони, але як і раніше, вони не готові до наступальних дій через відсутність реального бойового досвіду.

Не виключається можливість локальних провокацій російських окупаційних військ на українсько-білоруському кордоні  з метою не дати можливості нам передислокації резервів з того напрямку на схід.

Утім, лише минулого тижня інженерними підрозділами ЗСУ на півночі країни облаштовані декілька десятків мінних полів з використанням більше шести тисяч протитанкових мін. Прорито більше семи тисяч метрів протитанкових ровів та траншей.

За словами командувача Об‘єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Наєва, обстановка в Північній операційній зоні стабільна та контрольована. Триває нарощування системи інженерних загороджень у областях, яка межують з Білоруссю та Росією.

Варто зауважити, що також зафіксовано передислокацію ворогом військ на Білогорівському виступі та ротацію російських підрозділів в районі Вугледара, звідки раніше було виведено 155-ту бригаду морської піхоти.

Разом з тим, на Лиманському напрямку, біля Кремінної, з’явилися нові підрозділи 3-ї і 24-ї бригад спецпризначення.

Ці досить неприємні моменти свідчать про те, що окупанти розглядають можливість наступів за декількома напрямками з метою розтягнути резерви ЗСУ.

Нагадаю, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Польща готує напад на білорусь. Для цього нападу поляки нібито готують білоруських емігрантів, які зараз воюють в Україні.

За його словами, в білорусі готується “державний переворот”. Лукашенко заявив, що країну хочуть “втягнути у війну”.

Центр громадської аналітики «Вежа» не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті