Вверх

«Майдан-3» – це умовна назва російського проєкту

Олександр Антонюк
6 Бер 2024

У частини громадян України виник певний скепсис, чи дійсно росіяни готують «Майдан-3». Дехто вважає, що це спроба дискредитації політичних опонентів Володимира Зеленського.

Хотілось би відзначили, що «Майдан-3» – це робоча назва спецоперації російських спецслужб з дестабілізації суспільно-політичної ситуації, просування російських наративів та розколу українського суспільства. Цю назву придумали не Офіс президента чи Головне управління розвідки, а саме російські спецслужби.

У назві російської операції є важлива маніпуляція. У нас не було ні «Майдану-1», ні «Майану-2». У нас була Революція на граніті, Помаранчева революція і Революція гідності. Росіяни називають українські революції державними переворотами. І тепер вони хочуть здійснити державний переворот, плани щодо реалізації якого попередньо назвали «Майданом-3».

У чому, власне кажучи, задум ворога? Він намагається поширювати серед українського суспільства антимобілізаційну, антиглобалістську риторику та просувати велику кількість теорій змов. Росіяни провокують дискусії на тему легітимності українського президента після травня цього року, коли у нього формально закінчуються повноваження. Ворог намагається скористатись емоційним вигоранням багатьох адекватних українців, щоби посилити тиск на Банкову з вимогою розпочати мирні переговори з росією.

Мета росіян – створити в Україні передумови для так званого «Майдану-3», щоби усунути від влади Зеленського і його команду. По суті, операція «Майдан-3» – це формування потрібних росії політичних наративів за рахунок емоційного стану українського суспільства. А тому вкрай важливо, щоби опоненти Офісу президента, переслідуючи власні політичні амбіції, не підіграли Кремлю. Росіяни керуються принципом «розділяй і володарюй». З нашої історії, зокрема історії УНР, ми добре знаємо, чим все може закінчитися, якщо заодно з росіянами працювати на розкол українського суспільства.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті