путін має зрозуміти безальтернативність перемовин на умовах України
На даному етапі війни російський диктатор володимир путін не сяде за стіл перемовин, якщо його не влаштовуватимуть бодай кілька пунктів потенційних мирних угод. Допоки російська армія матиме потенціал воювати ще один чи два роки, путін й надалі буде просувати свої божевільні ідеї про завоювання України.
Чи є у росії сили продовжувати війну? Давайте не забувати, що на даний момент кремль ще не розпочинав тотальну мобілізацію свого населення. Наразі керівництво рф намагається поповнювати армію за рахунок контрактників, яким регулярно підвищують зарплату. В окремих російських регіонах виплати доходять до захмарних показників. Якщо Китай, Індія, Європа надалі будуть закуповувати російські вуглеводні, то, вочевидь, кремль буде якомога довше відтягувати рішення про масову мобілізацію, залучаючи в армію новобранців обіцянками високих зарплат.
Коли набір контрактників не даватиме потрібного результату і путін заявить про необхідність мобілізувати всіх підряд, це означатиме, що кремль підійшов до межі і перебуває у відчаї.
Яким натомість має бути план дій України? Володимир Зеленський надіється, що внутрішня консолідація російських так званих еліт і народу зруйнується, що запустить процеси, які пришвидшать перемогу України. У багатьох є сподівання, що з усуненням путіна від влади гаряча фаза війни піде на спад.
Разом з тим, Україна має накопичувати важелі тиску на кремль. Якщо у нас будуть ракети з дальністю дії 1000 км в достатній кількості, щоб завдавати по десять ударів за місяць вглиб російської території, це спонукатиме путіна шукати шляхи закінчення війни.
Запас міцності росії не безкінечний. Стабільна підтримка партнерів і нарощення власних спроможностей здатні посадити путіна за стіл переговорів. Диктатор росії має зрозуміти безальтернативність перемовин на українських умовах. Але для цього замало надіятися лише на озброєння західних союзників.
Залишити відповідь
Для коментування запису потрібно авторизуватися
Коментарів немає