Вверх

Проблеми з мобілізацією та енергопостачанням створюють напруження у суспільстві

Редакція
11 Чер 2024

Посилення мобілізації та проблеми з енергопостачанням створюють все більше напруження в українському суспільстві, яке влада не може далі ігнорувати.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» розповів політолог, політичний консультант, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

За словами політолога, негативне ставлення до мобілізації можна виправити шляхом зміни механізмів її проведення.

«З мобілізацією все просто робиться. Чому б не ввести на два місяці мораторій на облави на вулицях. Виходить президент і каже: «Ніякої вуличної мобілізації не буде два місяці. Оновлюйте документи, а далі проти ухилянтів будуть застосовуватися санкції». Також можна запровадити можливість підписувати контракт на рік, що стимулювало б людей не ховатися, а мобілізуватися. Але для таких кроків потрібна політична воля», – наголосив Ігор Рейтерович.

Говорячи про проблеми в енергетичному секторі, політолог заявив, що чинний уряд повинен піти у відставку, позаяк повністю бездіє.

«З енергетикою ситуація складніша. Коли прем’єр-міністр каже, що уряд розробив стратегію зміцнення енергетики, у мене це викликає подив. У нас перший блек-аут був восени 2022 року. З того часу Кабмін повинен був вже двісті разів розробити відповідну стратегію, а не лише зараз заявляти про її розробку. Цей Кабмін повністю недієздатний, його потрібно змінювати», – додав політичний консультант.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті