Вверх

Захід ніяк не може зрозуміти, що росія скінченна

Олександр Краєв
3 Кві 2024

У стратегії росії прописано, що її цивілізаційна роль нібито полягає у стримуванні. Мовляв, є наступ сатанинського Заходу, а ось історична місія росії – бути країною, яка стримує західну гегемонію і не дає світу скотитися в абсолютне зло. Ця ж стратегія передбачає нав’язування всьому світу думки, що росія має нескінченний внутрішній резерв, а тому її неможливо перемогти.

На жаль, значна частина американців, зокрема інтелектуальної еліти, досі вірить, що росію неможливо перемогти. Тому Україні вкрай важливо побороти парадигму, що в росії воєнна економіка, потужний ВПК і професійні спецслужби.

Багато практикуючих американських аналітиків розуміють, що росія не така потужна, якою намагається виглядати. Однак американська громадськість у переважній більшості вважає, що Україна має перемогти, але росія не може програти. Треба визнати, що росіянам вдалося загнати наших союзників у відповідний інтелектуальний капкан. Переконаність Заходу, що росія не може програти заважає йому визначитися з парадигмою української перемоги.

Україна повинна задавати партнерам логічне запитання «Як одна сторона може перемогти у війні, але друга – не програти?». Нам потрібно працювати над тим, щоби Захід не скотився в ідеї Достоєвського, що «вєлікая загадочная русская душа» завжди буде існувати, а тому з існуванням росії завжди доведеться рахуватись.  

Україна має пояснити Заходу, що росія скінченна. У росії скінченні кордони, вона скінченна за ресурсами та інтелектуально. Цю думку ми маємо донести до наших союзників.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті