Вверх

Уникати принизливих двозначностей на міжнародній арені

Матвієнко Костянтин
18 Жов 2023

Вчора Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц прибув до Ізраїлю. Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що влада цієї країни відмовила Президенту України Володимиру Зеленському в офіційному візиті до неї. Мовляв: “Не на часі.”

Ізраїль найближчим часом відвідають Президент США, голови Єврокомісії і Європарламенту, ряд міністрів закордонних справ цивілізованих країн та інші поважні делегації
Чому в цьому відмовляють Україні? Адже наші обидві країни зазнали нападу знавіснілих агресорів, що використовують однакову тактику і мають однакову мету – геноцид народу і знищення державності; у нас спільні союзники; ми потребуємо подібних видів і способів допомоги. В ході атаки ХАМАС на мирне населення Ізраїлю загинуло щонайменше 13 громадян України.

Проте, хоч союзники в нас одні й ті самі, та, як виявилося, вороги почасти різні.
Прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху 16 жовтня переговорив телефоном з путіним. На тлі демонстративної відмови від контактів на найвищому рівні з Україною, це свідчить про зовнішньо політичні пріоритети нинішнього уряду Ізраїлю.

Хіба українській владі про це було невідомо раніше? До того, як 11 жовтня, в ході зустрічі міністрів оборони “країн Рамштайну” закликав світових лідерів відвідати Ізраїль, щоб продемонструвати підтримку його населенню. Звісно він справді сьогодні теж є одним зі світових лідерів, бо очолює країну, яка протистоїть епічному Злу в особі ядерної наддержави. Отже мав на увазі і себе, але Ізраїль відмовив. Цю принизливу відмову мали спрогнозувати у МЗС і відповідному підрозділі офісу глави держави, щоб не наражати Україну на неї.

Тим часом, вчора ж до Білорусі прибув перший віце-президент Ірану Моххамад Мохбер. В керівництві Ісламської Республіки він відповідає за озброєння. Зрозуміло, що цей контакт відбувся із санкції російського керівництва. Іранський режим неодноразово наголошувало на своїй екзистенційній меті – знищення Ізраїлю. Однак це не заважає «різновекторній» міжнародній орієнтації його нинішнього керівництва.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті