Вверх

Трамп дуже талановита і розумна людина

Олександр Мусієнко
3 Кві 2024

Повернення Дональда Трампа у Білий дім не змінить кардинально зовнішню політику США. Можна багато говорити про ізоляціоністську політику Трампа, про його плани виключити Штати з міжнародних процесів і повністю переключитися на внутрішні проблеми. Однак на практиці це неможливо буде зробити.

Сучасний світ глобалізується, стаючи світом інтернету і діджиталізації. Тому американці не можуть повністю абстрагуватися від зовнішнього світу, зациклившись на внутрішніх проблемах. У Штатах проживає чимало людей, які переймаються глобальними процесами.

США не зможуть впровадити ізоляціоністську політику та повернути свої підприємства із-за кордону. Американські політики змушені будуть сказати своєму бізнесу, щоби він інвестував у Штати, а не в Китай чи Індію. Трамп вже пробував повернути американський бізнес у США. Нічого не вийшло. Ми бачимо, як генеральний директор американської корпорації Apple Тім Кук приїжджає в Китай і розказує, як йому там подобається. На глобальному ринку бізнес шукає там, де краще.

США, звісно, можуть спробувати втекти від процесів глобалізації. Однак це буде самогубство для самих Штатів. І Трамп, звичайно ж, розуміє ризики політики ізоляціонізму.  

Дональд Трамп – дуже талановита і розумна людина. Він дуже багато чого розуміє. У нього є свої мінуси. У Трампа, як в кандидата у президенти, є проблеми, пов’язані з жінками. Харасмент не толерується у сучасному світі. Досі не закрита тема з компроматом, який кремль може мати на Трампа. Це його темний бік.

Водночас з розумінням світових процесів у політиці та економіці в Трампа все нормально. Якщо потрібно, команда підкаже і підкоригує його позиції. Трамп не типовий для сьогоднішнього інформаційного простору, оскільки дуже часто веде себе неполіткоректно. Разом з тим, він талановитий політик.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті