Вверх

Союзники Росії зникають мов роса на сонці

Матвієнко Костянтин
2 Тра 2023

Днями Генеральна Асамблея ООН ухвалила Резолюцію про співпрацю з Радою Європи. У документі зазначено, що Росією проти України розв’язано війну. За Резолюцію проголосували 122 країни зі 193 членів ООН.

Російські дипломати на чолі з їхнім міністром закордонних справ Лавровим, якому до того ж, ще й випало бути головою Генасамблеї, з усіх сил намагалися протягнути поправку, яка б усувала згадку про війну, однак їхні зусилля підтримали лише Білорусь, Нікарагуа, Сирія, Північна Корея і сама Росія. Країни, яких російська пропаганда називає відданими союзниками РФ у таких міжнародних організаціях, як ОДКБ та БРІКС позбавили рашистів своєї підтримки.

З країн-членів Організації Договору Колективної Безпеки (ОДКБ), до якої, крім Росії, входять: Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан, на боці росіян виступили лише Білорусь, а Киргизстан утримався. Інші ж голосували за визнання факту ведення Росією агресивної війни в Україні. Держави ж, крім РФ, які входять до БРІКС (Бразилія, Індія, Китай, Південна Африка) також голосували «за».

Таким чином наочно показано факт відсутності підтримки Росії практично усіма країнами, які російським конвеєром агресивної пропаганди подавалися надійною опорою РФ у боротьбі з «колективним Заходом», мають кардинально протилежну позицію.

На тлі того факту, що влада Південно-Африканської Республіки рекомендувала Путіну не приїздити з анонсованим візитом до ПАР, через те, що її поліція буде вимушена виконати припис Міжнародного Суду у Гаазі на його арешт, можна констатувати факт наближення цілковитої міжнародної ізоляції Росії.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті