Вверх

росія прагне прямих переговорів з Заходом про завершення війни в Україні

Валерій Клочок
24 Січ 2024

Останнім часом в інформаційному просторі з’являється все більше повідомлень про ймовірні сценарії війни між Заходом і росією. Чому рф може бути зацікавлена у прямій конфронтації з НАТО?

Ні для кого не таємниця, що росія весь час прагне говорити із Заходом про розподіл сфер впливу. Щоби така розмова відбулася, їй потрібно спровокувати щось на кшталт Карибської кризи 2.0. Для цього Кремль може вдатися до конфронтації проти окремих країн НАТО, після чого запропонувати деескалацію в обмін на поступки об’єднаного Заходу щодо України.    

Китай зі свого боку може негласно підтримати такі дії росії, позаяк сам зацікавлений у перерозподілі сфер впливу на Тайвані та, можливо, Корейському півострові.  

Не даремно Кремль і російські пропагандисти постійно наголошують, що рф воює не з Україною, а в Україні. Наприкінці минулого року володимир путін кілька разів говорив, що росія воює в Україні з НАТО, а українці нібито їм брати.

Не варто також забувати, що розвиток подій буде залежати від голосування Конгресу щодо продовження допомоги Україні та загалом подальшої зовнішньої політики США щодо європейського континенту. Як бачимо, наразі спікер Палати представників Майк Джонсон займає дуже протрампістську позицію.

На цьому тлі виглядає логічним, що росія може прагнути конфронтації з окремими країнами НАТО, щоби потім вийти на прямі переговори з Європою і США про сфери впливу. У контексті таких перемовин, звісно, може обговорюватися й доля України.  

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті