Вверх

російська ліберальна опозиція не може представляти рф

Максим Несвітайлов
16 Кві 2024

Багато хто в Україні, а особливо на Заході, продовжують покладатися на російських лібералів, які виїхали з рф та критикують політику кремля. Однак російську ліберальну опозицію в еміграції правильно називати не російською опозицією, а російськими лобістами.

Насправді російські ліберали-емігранти не підпадають під термін «опозиція». Так звана російська ліберальна опозиція не претендує на реальну політичну владу на рф, оскільки не має вагомої підтримки російського електорату та критичного впливу на російське суспільство. Натомість функцію лобіювання інтересів рф російські ліберали виконують дуже якісно. Для них відкритий Європарламент, вони вхожі в академічні середовища на Заході, а Юлія Навальна змогла навіть особисто зустрітися з Джо Байденом.

Втім, всі вони не представляють реальну російську опозицію. Той же Олексій Навальний незадовго до загибелі не мав достатньої політичної ваги, щоби претендувати на владу на росії. Останнім справжнім опозиціонером був Борис Нємцов. Після вбивства Нємцова ліберальна опозиція на росії припинила існувати як явище.

Окрім того, що російські ліберали не здатні впливати на політичні процеси на росії, вони ще й приносять відверту шкоду Україні. Для прикладу, вони готові робити все можливе, щоби реальні опозиційні сили – Російський добровольчий корпус, Легіон «Свобода Росії» не могли представляти рф на міжнародній арені. Хоча саме вони, а не російські ліберали сьогодні протистоять російській агресії. 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті