Вверх

путін не наважиться відкрити другий фронт

Ігор Рейтерович
11 Кві 2024

У Заходу було гасло «75 років безпеки і стабільності!». Після вторгнення рф в Україну постало питання, чи будуть наступні 75 років роками безпеки і стабільності. Для мене відповідь очевидна: так, будуть. Але є одна важлива умова – Україна повинна стати 33-м членом НАТО.

Наразі Захід не розглядає можливість приєднання України до Альянсу, що викликає відвертий подив. Небажання брати Україну до складу НАТО союзники пояснюють страхом зіткнутися з агресією росії. Однак Захід повинен зрозуміти, що ніякого нападу рф на країни НАТО не буде, поки є Україна.

Чому я вважаю, що Європі не загрожує агресія росії? Безумовно, путін любить косплеїти Гітлера. У деяких речах він вже перевершив нацистського фюрера. Але на найбільш неадекватний крок у вигляді відкриття реального другого фронту проти країн НАТО путін не піде. Звісно, росіяни й надалі будуть влаштовувати провокації з зальотами безпілотників і ракет на територію європейських країн. Можливо, організують навіть більш серйозні провокації проти країн Балтії. Однак на відкриття повномасштабного другого фронту кремль не відважиться через очевидний дефіцит воєнної сили.

Достатньо подивитися актуальні інфографіки, щоби зрозуміти явну перевагу НАТО над росією за всіма видами озброєння. За кількістю літаків, гелікоптерів, авіаносців, артилерії, танків, бронетранспортерів Альянс перевищує рф у 4-8 разів. Загальна чисельність Збройних сил країн НАТО майже вдвічі перевищує чисельність російської армії.

В росії немає шансів у війні з НАТО, путін очевидно не витягне другий фронт. Тому нам потрібно переконати Захід збільшити допомогу Україні, щоби остаточно зняти питання можливості нападу рф на країни Альянсу.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті