Прагнення росії до переговорів – ознака її слабкості
Дуже багато так званих «хороших росіян» і російських аналітиків заговорили про необхідність перемовин з Україною про завершення війни. Чому росіянам саме зараз, коли у них є певне просування на фронті, раптом закортіло перемовин – загадка. Причиною може бути внутрішня ситуація в росії, про яку ми мало що знаємо.
Нещодавно заступник голови центрального банку рф Володимир Чистюхін заявив, що російська економіка знаходиться напередодні дуже серйозної кризи. Зі сторони ми цього не бачимо. Натомість ми бачимо зростання ВВП рф і що санкції проти московської біржі суттєво не обвалили рубль. Однак щось в росії відбувається. Чи це в сфері політики, чи економіки, чи все разом – ось це предмет дослідження та інтересу розвідувального співтовариства.
Очевидно, що між Україною та росією є контакти і ведуться таємні перемовини. Зокрема, обміни військовополоненими та іншими утримуваними особами – результат контактів. Але чи є такі контакти настільки глобальними, щоби розпочати повноцінні переговори – думаю, ні. До повноцінних переговорів ще дуже далеко. Тому українцям треба зібратися, згуртуватися та готуватися до складної зими і важких бойових дій. А ще Україні необхідно отримати максимум американської допомоги до виборів у США.
Яке ж майбутнє чекає росію? Як відомо, один із пунктів резолюції Парламентської асамблеї ОБСЄ про умови безпеки в Європі – деколонізація росії. Що таке деколонізація рф? Це незалежні Тива, Калмикія, Якутія. До слова, Тива до 1944 року була незалежною країною, хоч і являлася анклавом в Радянському союзі. У рф є території, які не є російськими навіть за мовою. росія скорочується як етнос, через що носіїв імперських ідей стає дедалі менше.
Вдамся до історичних паралелей. 19 серпня 1991 року у мене були думки, що незалежність України побачать хіба що мої внуки. А 24 серпня був проголошений Акт незалежності України, який означав розвал Радянського союзу. З не меншою швидкістю розвалювалася Російська імперія. Розвал будь-якої конструкції починається повільно, але з часом він зростає у геометричній прогресії. Те саме може статися з росією.
У рф нестабільна фінансова система, рубль перестає бути засобом накопичення активів, система освіти розпадається, одна з головних проблем російської армії – холера і тиф. Авіасполучення з росією занепадає, а якість інтернету всередині країни падає. Рівень безробіття в рф, здавалось би, складає лише 2%. Однак причина низького безробіття у тому, що нема кому працювати – одні на фронті, інші втекли за кордон.
Цілком можливо, що кремль запровадить військові методи керівництва економікою і росія протримається ще якийсь час. Втім, це лише спосіб відкласти агонію, а не уникнути її.
Ракетні удари по дитячих лікарнях та житлових будинках свідчать, що росіяни близькі до відчаю бо не досягли жодної своєї мети у цій війни, попри найбільші їхні втрати з часів Другої Світової війни
Залишити відповідь
Для коментування запису потрібно авторизуватися
Коментарів немає