Вверх

Польща припинила надсилати Україні зброю на тлі зернової боротьби

Валерій Клочок
21 Вер 2023

«Польща припинила надсилати Україні зброю на тлі зернової боротьби». З таким заголовком вийшла стаття у виданні Politico. Журналісти посилаються на вчорашню заяву прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, озвучену ним в ефірі польського телеканалу Polsat. 

“Якщо ви не хочете оборонятися, вам потрібно мати чим захищатися”, – додав він, однак наполягаючи, що цей крок не загрожуватиме безпеці України.

Відповідаючи на запитання, чи буде Польща надалі підтримувати Україну у військовому плані, голова польського уряду сказав, що наразі Варшава не надає Києву жодного озброєння, оскільки зараз “ми озброюємося самі, найсучаснішим озброєнням”.

Сьогодні державний секретар Канцелярії прем’єр-міністра Польщі Пйотр Мюллер.

“У контексті питань щодо постачань озброєння повідомляю, що Польща виконує лише попередньо узгоджені постачання боєприпасів та зброї, включно з тими, що випливають із підписаних з Україною контрактів”, — сказав він.

Речник пояснив, що вже погоджені постачання включають і домовленості щодо польських самохідних гаубиць AHS Krab. Також він підтвердив, що у Польщі продовжує роботу хаб міжнародної допомоги Україні.

P.S. Нічого особистого, лише бізнес, just business? Чи як це ми маємо розуміти? Чи не забагато співпадінь? Це риторичні запитання. 

Бо потрібно інколи краще жувати, аніж говорити. Поляки нам передали військової допомоги на суму понад 3 млрд.дол., прийняли сотні тисяч біженців. Так у нас є проблеми у взаємовідносинах і в історичному плані, і нині. Але піднімати градус у взаємовідносинах можна лиш тоді, коли ти розумієш, що в тебе спина й зад гарно прикриті. Інакше, це дурня і блеф.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті