Вверх

Політики в США працюють виключно на внутрішній ринок

Андрій Городницький
3 Кві 2024

Будуючи відносини зі США, українська влада повинна завжди тримали у голові, що для американських політиків головний пріоритет – внутрішній ринок, а не міжнародні відносини.

Політики США, перш за все, працюють на власних виборців. Ще півроку тому для пересічних американців Україна була на 12-му місці. Зараз у рейтингу інтересів американських виборців Україна піднялася трохи вище, оскільки Дональд Трамп почав багато говорити про російсько-українську війну.

Втім, загалом потрібно розуміти, що заяви Трампа про шахтарів якого-небудь штату – це те, що по-справжньому хвилює американців. Їм набагато важливіше бачити, що кандидат у президенти США думає про «маленького шахтаря», ніж про інтереси якоїсь далекої країни.

Не даремно багато американців підтримують позицію Дональда Трампа, що країни НАТО повинні зробити Альянс сильним за власні, а не за американські кошти. Простого американця куди більше хвилюють наслідки урагану у сусідньому штаті, ніж проблеми України чи спроможності НАТО протистояти російській агресії.  

Зі свого боку Україна постійно намагається апелювати до глобального лідерства США. Наші посадовці весь час нагадують конгресменам, що Штати мають залишатися світовим лідером, а тому допомагати Україні. Однак це варто робити через призму інтересів простого американця. Американські громадяни повинні розуміти, яку вигоду отримають від світового лідерства США.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті