Вверх

Перемога – це переоцінка рішень світу, які призвели до створення терористичної росії

Олександр Антонюк
7 Тра 2024

Повернення контролю над кордонами 1991 року не буде перемогою для України. Перемога – це коли одна із сторін капітулює. Вихід на кордони 1991 року – це відновлення контролю за нашими територіями. Чи закінчиться на цьому війна? Ні. Вихід на українські кордони – це лише перенесення фронту з однієї точки в іншу, яке буде означати, що активна фаза війни відбуватиметься на російській території.

Для отримання перемоги, як у Другій світовій війні, ЗСУ повинні ввійти у москву, знайти мертвого путіна і змусити когось з колишніх російських високопосадовців підписати капітуляцію на руїнах кремля.

Далі міжнародна спільнота повинна ініціювати покарання росії за злочини, які вона за останні понад 30 років вчинила проти України та інших держав. Це геноцид чеченського народу в Ічкерії, війни в Абхазії і Сирії, акт агресії та воєнні злочини в Україні.    

На наступному етапі світ повинен дати оцінку, що призвело до появи потужного російського терористичного режиму з ядерною зброєю. Перемога – це переоцінка рішень світу, чому так сталося, що після Другої світової війни, при наявності великої кількості різних міжнародних інституцій та організацій, з’явилася терористична росія і ми стоїмо на порозі Третьої світової війни. Необхідно провести належний аналіз, як через побоювання цивілізованого світу, подвійні стандарти і закривання очей на явне зло путінський режим став реальною загрозою для західної цивілізації.

Після того, як будуть зроблені висновки, світ повинен напрацювати дієві інструменти ліквідації на початкових етапах будь-яких спроб відновлення ідеології, риторики, наративів диктаторських режимів будь-де, зокрема в росії.  

Війна в Україні – це не лише наслідок подвійних стандартів Заходу та бездіяльності міжнародних інституцій, але й причина майбутніх військових ескалацій. Тому, окрім завершення війни в Україні, світ повинен знайти інструменти, які зроблять неможливими війни в майбутньому.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті