Німецьке видання Bild припускає, що Путін має намір воювати до кінця 2026 року
Німецьке видання Bild припускає, що Путін має намір воювати до кінця 2026 року. Видання Politico стверджує, що питання війни в Україні нібито втратило пріоритетність у ЄС.
Будь-які прогнози, які роблять зараз ті чи інші видання, незалежно від їхнього статусу, виглядають скоріше як ворожіння на кавовій гущі. І робляться виключно заради клікабельності на основі заяв, а не аналізу причино-наслідкого зв’язку.
Щодо прогнозу МВФ – тут інша справа. Адже Фонд керується аналітикою на даний момент, будуючи сценарії – від базового до негативного.
Очевидно, що активна фаза війни триватиме у 2024 році. Але військового плану на 2025-й РФ точно немає. На цьому, до речі, наголосив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Адже вибудовувати плани можна лише виходячи із ситуації, яку матимемо у 2024 року.
Слід розуміти, що кремль не припинить воювати, доки матиме на це економічні можливості. А тому треба дивитися на те, за рахунок чого і кого країна-агресор отримує валютні надходження. Це насамперед ринки газу, нафти, атомної енергетики і золота.
Представникам закордонних медіа, їхнім аналітикам, а також чиновникам і політикам слід не оцінювати, скільки ще може тривати війна, а шукати способи її припинення, позбавляючи рф валютних надходжень, а також можливостей обходити діючі санкції, щоб ефективно блокувати доступ до технологій і комплектуючих.
З риторики та політики московських терористів (а змін тут найближчим часом не проглядається) вже зрозуміло, що завдання путінського режиму – не просто війна з Україною, а повернення сфер впливу на пострадянському просторі.
Виходячи з цього, робимо висновки:
війна – це не шоу і не гра;
Тож не прогнози треба робити, а шукати і впроваджувати ефективні рішення. А поважним медіа іх потрібно просувати.
якщо не буде більш потужніших та системних ударів по російській економіці, а також допоки бойові дії будуть проходити виключно на території України, допоки наше членство в НАТО буде дискутуватись виключно в теоретичній площині – активна фаза війни триватиме дуже довго.
довготривала війна чи поразка України – це ризики для країн Заходу втратити свою зону комфорту.
Залишити відповідь
Для коментування запису потрібно авторизуватися
Коментарів немає