Вверх

Необачність цивілізації

Матвієнко Костянтин
10 Жов 2023

Атака на Ізраїль є продовженням війни контрцивілізації проти цивілізації. Варварський інтернаціонал включає в себе: рашистів купно з лукашенківцями, мешканців Ірану, які підтримують фундаменталістський режим, північних корейців, певні азійські режими, правлячі прошарки і бойовиків у Венесуелі, на Кубі…та відкритих прихильників і таємних симпатиків варварів у соціумах по усьому світі. Цей інтернаціонал не обмежений кордонами – не лише географічними, а й етичним. При цьому йому доступні найсучасніші технологічні досягнення. Він мотивований метою знищити цивілізацію.

Якщо йому це вдасться тоді почнеться міжусобиця, що відкине люство за бар’єр, після якого повторний поступ стане можливим через тисячоліття, або неможливим взагалі.

У ці дні і місяці людство підходить до зламу – розгалуження на шляху свого подальшого розвитку – чи до соціального і науково-технологічного прогресу, гармонійної багаукладності, чи до нової світової системи з ворогуючих таборів авторитарних режимів, керованих колективними або одноосібними диктаторами. Поміж цих режимів на певний час можливо збережуться “обложені фортеці, острівці, оази” цивілізованих утворень, змушених витрачати левову часткк своїх активів на захист від варварів. Ні цивілізація, ні контрцивілізація не є консолідованими.

Проте цивілізація ще має перевагу в озброєннях і технологіях. У неї є трохи консолідоване ядро –англосаксонський світ, до якого тяжіє Індія, Японія, окремі країни Африки. Цивілізація забезпечує основний попит на продукцію, що виробляється у авторитарних державах та надає їм сучасні технології – інтертнет, квантові обчислення, космічні технології, ліки і медичні технології, нові способи видобутку енергії тощо.
Отже цивілізація ще має змогу розробити і впровадити новий світовий порядок, заснований на безпеці і прогресі та запропонувати його людству. Утім, не факт, що для цього ще є воля і розум… . Це підтверджено необачністю такої інтелектуально потужної держави як Ізраїль, що просто проґавила напад ХАМАСу.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті