Вверх

 ІДІЛ кошмарить москву: чому можливі нові теракти на росії

Валерій Клочок
27 Бер 2024

Терористичний акт під москвою наробив серйозного переполоху у кремлі. Спецслужби рф фактично визнали, що не були готові до теракту. Можливо, вони були поінформовані, але недооцінили загрозу.

Відповідальність за теракт у «Крокусі» взяло на себе угрупування ІДІЛ. Як відомо, ІДІЛ вважає своїми ворогами і росію, і Україну. Свого часу ІДІЛ навіть оголошував війну росії. Зокрема, у 2017 році афганська філія організації «Вілаят Хорасан» оголосила війну проти рф. А в 2015 році ця організація назвала своїми ворогами 60 країн, серед яких була Україна. 

Останні два роки ІДІЛ зациклений на росії. Вони постійно критикують путіна та звинувачують кремль у тому, що на його руках мусульманська кров. Теракт під москвою ІДІЛ пояснив помстою за те, що росія розв’язала війни в Чечні, Афганістані і Сирії. Тобто ІДІЛ дуже послідовний у своїй діяльності. Вони вчиняють терористичні акти по всьому світу, знищуючи тисячі людей, і росія не стала винятком.

Обставини масового розстрілу росіян і затримання підозрюваних, а також безпідставні заяви путіна про нібито причетність України до теракту залишають багато запитань про здатність кремля організувати спецоперації з виявлення і захоплення терористів. А це означає, що на території рф можливі нові терористичні акти.

Якщо теракти будуть повторюватися в різних регіонах росії, це може суттєво змінити порядок денний в усьому світі. Навряд чи США, Європа і тим паче Україна будуть категорично проти такого сценарію. Звісно, Захід буде робити заяви про засудження терактів і співчуття жертвам, але всі розуміють, що росія потребує глобального перезавантаження.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті