Вверх

Альтернативи формулі миру Зеленського для України не існує

Дмитро Левусь
16 Кві 2024

Чим довше триває війна в Україні, тим більше з’являється і буде з’являтись так званих мирних планів. Всі ці плани насправді не є ніякими мирними планами.

План Китаю – це декларація капітуляції України, узгоджена з росією. Пропозиція Реджепа Ердогана передбачає заморозку війни та фактично позаблоковий статус для України. Можна ще згадати минулорічний план країн Африки, який також не був мирним планом. Все це лише імітація, затягування процесу або ж спроби через укладання невигідної для України угоди дати можливість рф відновитися та зменшити допомогу Києву, аргументуючи це тим, що, мовляв, Україна підписала мирні угоди і більше не збирається воювати.

Альтернатива різним так званим мирним планам насправді існує. Володимир Зеленський запропонував українську формулу миру, яка абсолютно конкретна. Україна запропонувала порядок денний мирних переговорів. Формула миру, яку висунув Зеленський, – це основа для саміту миру, який зараз готується у Швейцарії. У цій формулі не лише прописано, яким має бути мир в Україні, але й перераховуються вимоги щодо покарання росії.

На тлі підготовки саміту у Швейцарії активізувалася КНР, яка намагається засунути росію на цей саміт. Така пропозиція виглядає дивно. Це те саме, якби у 1943 році антигітлерівська коаліція запросила на мирний саміт Німеччину, Італію чи Японію. Настороженість Китаю пов’язана ще й з тим, що на Швейцарський саміт можуть приїхати десятки країн Глобального півдня, голосом і провідником інтересів яких намагається бути Пекін.

Щодо участі рф у мирному саміті, то її повинен представляти російський рух опору. Наприклад, представники Російського добровольчого корпусу могли б брати участь у Швейцарському саміті у статусі гостей та надавати консультації. Таким чином Захід подав би сигнал, що визнає російський рух опору путінському режиму.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті