Вверх

Медіарейтинг політиків та експертів за лютий 2023 року

Редакція
16 Бер 2023

Дорогі друзі! Центр громадської аналітики «Вежа» має на меті залучити якомога ширші верстви населення до діалогу через публікацію на цьому сайті аналітичних матеріалів публіцистичного змісті усіма, хто має хист та бажання давати оцінку поточним подіям в усіх галузях нашого повсякденного життя. Вважаємо, що це вірний та вивірений роками демократичний шлях для формування громадянського суспільства.

На цьому шляху величезну роль відіграють публічні особи – політики та експерти, котрі є медійними особистостями і котрі є лідерами громадської думки.

З огляду на це ми замовили у незалежних фахівців послугу з підготовки рейтингу медіаактивності й люб’язно щомісячно будемо представляти його широкому загалу.

Довідка: Рейтинг виконано на основі аналізу web-джерел (онлайн-медіа; сайти держорганів, інформагенцій та компаній; і т.д.), ТБ (випуски новин на укр. телебаченні), радіо (випуски новин на укр. радіо), друкованих ЗМІ (загальноукраїнські та укр. регіональні) та їх сторінок у соціальних мережах facebook, twitter, youtube, instagram, telegram незалежним сервісом Semantrum.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті