Вверх

Медіарейтинг політиків та експертів за 2023 рік

Редакція
8 Січ 2024

Дорогі друзі!

Центр громадської аналітики «Вежа» продовжує залучати громадськість до суспільного діалогу через публікацію на цьому сайті аналітичних матеріалів аби давати неупереджену та незаангажовану оцінку поточним подіям в різних сферах нашого повсякденного життя. Вважаємо, що це найбільш оптимальний шлях формування політично грамотного громадянського суспільства, яке стане основою успішної демократичної європейської України.

На цьому шляху величезну роль відіграють публічні особи – політики та експерти, котрі є медійними особистостями та лідерами громадської думки.

З огляду на це ми замовили у незалежних фахівців послугу з підготовки рейтингу медіаактивності (рейтинг цитування в ЗМІпрохання не плутати з рейтингами довіри чи підтримки виборцями) й люб’язно щомісячно представляємо його широкому загалу.

До вашої уваги рейтинг цитування в медіа за 2023 рік

Довідка: Рейтинг виконано на основі аналізу web-джерел (онлайн-медіа; сайти держорганів, інформагенцій та компаній; і т.д.), ТБ (випуски новин на укр. телебаченні), радіо (випуски новин на укр. радіо), друкованих ЗМІ (загальноукраїнські та укр. регіональні) та їх сторінок у соціальних мережах facebook, twitter, youtube, instagram, telegram незалежним сервісом Semantrum

Завантажити фото першої “тридцятки” можна тут

Рейтинг політиків – 2023 Завантажити

Рейтинг експертів – 2023 Завантажити

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті