Вверх

Залужний перетворив своє мовчання у зброю

Редакція
11 Бер 2024

Колишній Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний перетворив своє мовчання у зброю, оскільки громадяни вкладають в уявлення про нього свої фантазії і мрії.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політолог Олег Лісний.

«Люди вкладають в уявлення про особистість Залужного свої фантазії, мрії і плани, замість того, щоби оцінювати його реальні перспективи і можливості. Чи є взагалі Залужний політиком? Зараз я не вважаю його політиком. Чи стане він політиком? Швидше за все, що так. Чи стане він політиком найближчим часом? Швидше за все, що ні. Його фішка – не казати «так» або «ні». Залужний – це людина, яка своє мовчання перетворила у зброю. Чи правильна така поведінка для політика? Не впевнений, позаяк всі звикли, що політики мають комунікувати із суспільством», – сказав політолог.

За словами Олега Лісного, новина про призначення Валерія Залужного послом України у Великобританії продемонструвала, що українське суспільство не подорослішало.

«Люди по-різному відреагували на призначення Залужного послом. Хтось попрощався з ним, як зі своєю мрією, а хтось навпаки вважає, що у нього з’явилися нові перспективи. Діапазон реакцій – від «зрадонька» до «так і треба». Люди оцінюють Залужного як свого месію, вкладаючи в уявлення про нього свої страхи і надії. На жаль, суспільство не подорослішало. Мені здавалося, що війна і серйозні виклики зроблять нас прагматичнішими, і ми не будемо більше дивитися на форму. Натомість ми будемо оцінювати людину та її дії з точки зору, чим вона може бути корисною для України. У жодному випадку не применшую роль Залужного на початку війни, але, на жаль, ми бачимо, що українці залишаються дітьми», – відзначив політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті