Вверх

Залужного можуть повернути до України на посаду міністра оборони

Редакція
14 Тра 2024

Через деякий період роботи у Лондоні Валерія Залужного можуть відкликати з посади посла у Великобританії, щоби призначити міністром оборони України.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав директор Інституту світової політики, політолог, історик, журналіст Євген Магда.

«Не виключаю сценарію, що Залужного можуть відкликати з посади посла та призначити міністром оборони. Чому ні? Як вже цивільну людину, його можуть призначити на міністерську посаду», – припустив політолог.

Євген Магда нагадав, що до звільнення з посади Головнокомандувача ЗСУ вже ходили чутки, що Залужного хочуть призначити міністром оборони.

На думку політолога, у такому призначені може бути зацікавлений Офіс президента, позаяк Валерій Залужний залишається одним з найпопулярніших політиків в Україні, а тому чинній владі не вигідно робити його своїм політичним опонентом.

При цьому політексперт вважає, що можливе відкликання Залужного з Лондона назад до Києва буде сприйняте британськими партнерами зі здивуванням.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті