Вверх

Захід посилює протидію співпраці Китаю та росії

Редакція
19 Чер 2024

Комплекс мір, які останнім часом ухвалили партнери України, вказує на бажання Заходу послабити співпрацю Китаю з росією.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Саміт G7 ухвалив рішення про виділення Україні кредиту на $50 млрд, погашення якого відбуватиметься за рахунок прибутків від заморожених російських активів. На саміті миру у Швейцарії прибрали з обговорення питання можливих термінів перемовин з росією за посередництва Китаю. Захід ухвалив санкції проти банківської системи рф. НАТО хоче перебрати на себе повноваження координації військової допомоги Україні. І на завершення – безпекова угода між США та Україною, яку має ратифікувати Конгрес. Все це вказує на те, що Захід мобілізується в допомозі Україні та працює над послабленням співпраці Китаю та рф», – заявив Валерій Клочок.

За словами політексперта, позаяк залежність росії від китайського експорту зросла, Пекін став визначальним фактором у припиненні війни рф проти України, що змушує Захід докладати зусилля для зменшення співпраці китайського та російського авторитарних режимів. 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті