Вверх

За обіцянки політиків платять прості українці

Редакція
6 Лют 2024

У випадку відставки в Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного залишиться капітал впізнаваності, який гарантує йому політичні перспективи.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

«Так чи інакше Залужний залишиться зі своїм капіталом впізнаваності. Наступні Головнокомандувачі ЗСУ щонайменше перші місяці будуть в тіні іміджу Залужного. Їм ще доведеться працювати над власним іміджем», – сказав Олександр Антонюк.

На думку політичного консультанта, якщо Залужний після звільнення займе позицію активного опозиціонера, такий крок буде хибним, оскільки його теперішній статус і образ – це надбання українського народу.

«Якщо завтра з’явиться новий політичний проєкт – буде біда. Ми повернемося у контекст виборів, однак сьогодні суспільству, крім міфів і популістських обіцянок, нема чого більше запропонувати. Громадян, які готові приймати гірку правду, критично мало. У таких випадках я завжди говорю: «Шановні виборці, пам’ятайте, що за обіцянки політиків, особливо за реалізацію їхніх програм, платите ви». І коли почнуться розмови про перемогу через рік, люди повинні усвідомлювати, що за таку обіцянку політиків доведеться платити їм», – наголосив Олександр Антонюк.  

Політконсультант вважає, що завдяки накопиченому авторитету і впізнаваності у Залужного є політичні перспективи, але це не означає, що у нього не можуть з’явитися конкуренти.

«Через 2-3 роки у Залужного все ще зберігатиметься електоральна привабливість. Він однозначно буде впливати на політику. Але не виключено, що через деякий час з’явиться кілька нових людей з військового середовища, які можуть скласти Залужному конкуренцію», – додав він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті