Вверх

Єдиний вихід для світу – забрати у росії ядерну зброю – Валерій Клочок

Редакція
27 Чер 2023

«Зараз єдиний вихід для світу – забрати у росії ядерну зброю. Всі розуміють, що путін – неадекват, і оскільки наразі ядерний шантаж – його останній аргумент, зброю треба забрати, бо у ядерній війні переможців не буде», – таку думку висловив у програмі ЦГА «Вежа» керівник Центру Валерій Клочок.

«Візит Блінкена до Китаю – дуже показовий момент. Я чекав цього зближення ще у лютому, але тоді цього не відбулось, і ось зараз розгортаються, на мою думку, перспективні процеси між Китаєм і США. Дуже багато було тез про співпрацю росії і Китаю, але ця співпраця не відбувається. І заява путіна про переміщення ядерної зброї до Білорусі – це плювок в обличчя Сі Цзіньпіна. Цим рішенням путін його буквально послав», – вважає Клочок. – «Зараз путін розуміє, що у нього немає ресурсів для успішного продовження війни в Україні, бо йому і паралельний імпорт прикриють. І залишається єдиний аргумент – ядерний шантаж. А оскільки всі бачать, що путін – неадекват, зброю треба забрати. Тому не випадково США і Китай починають співпрацювати у контексті недопущення використання ядерної зброї і підтягують глобальний Південь. І кажуть – «дивіться, росія – неадекват». І росія залишиться неадекватом до тих пір, доки не приберуть путіна».

«Що треба зробити? Прибрати путіна, поставити того, до кого приглядались вже давно і вже з ним говорити. І сказати те, що у 1991 році сказали Україні: «Якщо хочете зберегти росію, як державу, то ви ядерну зброю передаєте. Тобто я веду до того, що росія, у тому форматі, у якому вона є зараз, існувати не буде. І для цього зараз ведеться багато роботи», – сказав Валерій Клочок.

«Уявімо, що президентом став умовний Навальний. Уявіть, яка там підніметься образа «у нас отобрали». Навіть якщо вони дійсно віддадуть комусь свої 6000 боєголовок, на росії залишаться усі потужності, виробництва, креслення і люди, які можуть взяти і тихесенько все повторити, що вони і зроблять», – заперечив військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

«Коли в Україні почались розмови про відмову від ядерного потенціалу? 1991 рік. А коли насправді почався процес? У середині 2000-х. Тобто це довготривалий процес, який, як мені вбачається, вже розпочався. Не дарма путін вже озвучив тезу «у нас хочуть забрати ядерну зброю». Робота вже ведеться», – додав Валерій Клочок.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті