Вверх

Влада мала назвати причини відставки Залужного

Редакція
12 Лют 2024

Офіс президента не надав українському суспільству пояснень, чому було звільнено Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політолог, експерт-міжнародник Максим Несвітайлов.

«Влада не прокомунікувала причини відставки Залужного. Спочатку питання можливої відставки Головнокомандувача ЗСУ намагалася комунікувати Мар’яна Безугла, але вона це робила настільки незграбно, що складалося враження, що її найняли, аби дискредитувати владу. Не було жодних пояснень, викладених у конкретних пунктах. Не було сказано, в чому розходження між Офісом президента і Залужним та яких результатів йому не вдалося досягнути. Як наслідок, суспільство не зрозуміло, чому звільнили Залужного. Очевидно, що відставка Залужного – непопулярний крок, оскільки у нього великий кредит довіри. І тому дуже дивно, коли таку людину звільняють без жодних пояснень», – сказав політолог.

За словами Максима Несвітайлова, влада також не пояснила, чому новим Головнокомандувачем ЗСУ призначили Олександра Сирського.

«Влада не надала жодних пояснень щодо призначення Сирського. До останнього всі обговорювали кандидатури Буданова і Сирського, згадувався Наєв. Але чому обрали Сирського? Яку нову стратегію він може запропонувати? Що і як він планує змінити? У суспільства дуже багато запитань, на які немає жодних відповідей, які мала б надати влада», – додав політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті