Вверх

Відправка військ КНДР можлива лише після ратифікації угоди з росією

Редакція
2 Лип 2024

Північна Корея може відправити до України інженерні війська, про що почали писати південно-корейські медіа, після того, як між нею та росією буде ратифікована відповідна угода.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» розповів політолог, голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко.

За словами політолога, росія може використати інженерні війська КНДР в аналогічному форматі, коли звучали пропозиції, щоб відправити в Україну війська західних держав для виконання функцій в тилу, аби вивільнити українські сили для відправки на фронт.

«Зараз важливо дивитися, чи ратифікує державна дума рф і Північна Корея договір про відправку військового контингенту. Залучення військ КНДР до виконання певних завдань на території України можливе лише після ратифікації відповідної угоди. Якщо така ратифікація відбудеться, варто очікувати на новини більш серйозного характеру», – наголосив Ігор Чаленко.

На думку політолога, наразі Північна Корея, ймовірно, торгується з росією, що отримає взамін, позаяк, маючи 2-мільйонну армію, у неї справді є військові ресурси, які можуть бути направлені

Україну.

«Європі і США вигідно, щоби хтось із союзників росії зробив перший крок, позаяк це розв’яже їм руки у питанні відправки до України своїх військ з поясненнями, що рф першою пішла на ескалацію», – додав Ігор Чаленко.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті