Вверх

Валерій Клочок: Захід вишукує можливості для допомоги Україні

Редакція
18 Гру 2023

Ситуація з підтримкою України далека від критичної, оскільки, попри певні складнощі, західні партнери шукають можливості для надання допомоги.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Є серйозна проблема з виробництвом боєприпасів у достатній кількості. Проте надходить чимало сигналів, що до нового року європейські країни нададуть Україні півмільйона снарядів», – розповів політичний експерт.

За словами Валерія Клочка, складнощі з виділенням Україні допомоги США і Євросоюзом справді існують, але вони будуть вирішені.

«Вже стало відомо, що Сенат США не йде на різдвяні канікули. Палата представників нібито пішла на канікули. Водночас прозвучали заяви, що коли буде погоджено законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, то Палату представників на кілька днів висмикнуть до Вашингтону для голосування. Це вже погодженні позиції, про що говорять навіть республіканці. Тобто допомога на $61 млрд від США буде затверджена», – сказав політичний експерт.

Крім того, відзначив Валерій Клочок, на сьогоднішній день Болгарія вже погодила виділення Україні €3,6 млрд, Японія – $4,5 млрд, Світовий банк – $1,3 млрд, а після того, як європейські лідери остаточно домовляться з Віктором Орбаном про розмір допомоги для Угорщини, ЄС затвердить фінансову допомогу для України на €50 млрд.

За оцінками експерта, станом на кінець 2023 року становище України значно краще, ніж у лютому-березні 2022 року, коли ситуація справді була критичною.

До того ж, додав Валерій Клочок, за кількістю публікацій і згадок у Google-трендах Україна знову вийшла на перше місце у світі, випередивши Ізраїль, а це означає, що про Україну не забули.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті