Вверх

Валерій Клочок: Кадрові зміни в уряді не стануть приводом змін в економіці України

Редакція
26 Вер 2023

«Кадрові зміни в уряді на рівні Шмигаля нічого не дадуть, тому що ні прем’єр, ні віце-прем’єр наразі не мають такого впливу на Зеленського, як, наприклад, глава ОПУ Єрмак. Увесь економічний та політичний порядок денний нині формується на Банковій», – таку думку висловив під час дискусії автор і ведучий програми ЦГА «Вежа», політичний та економічний експерт Валерій Клочок.

«Я не вважаю Шмигаля катастрофою в кадровій політиці Зеленського. У президента є свій прем’єр, який чітко діє в межах його політики. Тут більше питання до того маніпулятивного опитування щодо того, чи відповідальний Зеленський за корупцію в Україні. Як на мене, там варто було декілька питань ставити, першочергово – а хто винний? Не знаю, що там з корупцією, але за кадрову політику він точно відповідальний.

Відтак і постає запитання: а що зміниться, якщо змінити прем’єр-міністра чи віце-прем’єр-міністра? Як на мене – нічого. І не випадково я акцентував увагу на тому, кого Зеленський привіз із собою до Нью-Йорка. Видно було чітко, хто де сидить. І це дуже показово: по праву руку від президента завжди сидить Єрмак, міністр закордонних справ десь трішки далі, решту варто шукати десь далеко на задньому плані», – відзначив Валерій Клочок.

«Зараз постало багато делікатних для України тем на міжнародній арені та під час зустрічей Зеленського з нами партнерами: вибори, корупція, стратегія економічного розвитку, планування військових операцій і таке інше. І ці дискусії республіканців (спілкування Зеленського в Вашингтоні із представниками Республіканської партії США – ред.) хоча і лягає  в канву передвиборчих кампаній в США, але застереження по усіх згаданих щойно темах лунали і раніше. Адже допомога партнерів не безкінечна. Відтак на тлі усіх цих подій візит української делегації до США складно назвати успішним», – сказав Валерій Клочок.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті