Вверх

Валерій Клочок: Економіка України має бути переведена на «військові рейки»

Редакція
6 Лис 2023

«Вважаю, що насьогодні ми не вжили достатніх заходів для переведення економіку України на «військові рейки». Максимально кошти центрального бюджету та місцевих бюджетів мають бути спрямовані у військово-промисловий комплекс. Витрати на ці всі бруківки, тротуари, стадіони – це реально вже просто виходить за межі розумного», – таку думку під час запису авторської програми висловив політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Коли нам говорять, що треба рухатися і всередині країни – то треба рухатися. Бо допомога допомогою, але ми маємо докластися максимально до забезпечення ЗСУ. І зараз мова не про високі технології у військовій сфері, а про банальні речі: автомобілі, шини до них, бронеплити, амуніція, забезпечення побуту військовослужбовців і таке інше.

Ми цілком спроможні виготовляти тепловізійні приціли,  прилади нічого бачення й інші засоби стримування ворога, де працюватимуть сотні тисяч українців, отримуватимуть зарплати з держзамовлення та сплачуватимуть податки. На найближчі десять-двадцять років політика в державі має бути саме такою», – зауважив керівник ЦГА «Вежа».

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті