Вверх

Валерій Клочок: 15 грудня 2023 року – точка відліку подальших перспектив України

Редакція
11 Гру 2023

15 грудня стане точкою відліку перспектив України на 2024 рік, оскільки станом на цю дату будуть відомі рішення Конгресу США щодо продовження допомоги ЗСУ та результати переговорів щодо перспектив вступу України до ЄС.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.    

«15 грудня на канікули йде Конгрес США, який розглядає питання про допомогу Україні. Крім того, 15 грудня ми знатимемо результати рішення по Україні щодо перемовин про вступ до ЄС», – розповів політичний експерт.

У контексті наближення 15 грудня Клочок акцентував увагу на важливих подіях, які відбулися в Україні та за її межами.

«Внутрішньополітичний контекст цієї історії – це не випуск Петра Порошенка за кордон. Переконаний, що Петро Олексійович знає, які рішення можуть бути ухвалені у США та ЄС, а тому хотів бути дотичним до цих процесів. Також дуже показовий візит делегації Офісу президента до Вашингтону напередодні першого процедурного голосування в Сенаті за законопроєкт, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню. А ще маємо візит голови Європейської ради і президентки Європейської комісії до Пекіну, який Шарлю Мішелю довелося перервати з огляду на непросту дискусію з Віктором Орбаном, який обіцяє зірвати саміт лідерів ЄС про початок перемовин про вступ України до ЄС», – перерахував політичний експерт.

Зважаючи на важливість рішень, які у США та ЄС будуть увалені щодо України, Клочок переконаний, що 15 грудня стане точкою відліку подальших перспектив України, зокрема на наступний рік.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті